Grupa MU |Drużyna piłkarska MU zdobyła Puchar High-tech

12

8 stycznia o godzinie 15:00 na boisku piłkarskim Binjiang Shuiyun Park odbył się finał meczu piłki nożnej High-tech Cup of 8-a-side, w którym MU Group grała z weteranem zaciekłym wrogiem Huali Hydraulic.
Kąp się w ciepłym słońcu zimy, sportowcy galopują po boisku z piłką nożną w palcach, skacząc i tocząc się.Co za gorąca scena! W ciągu zaledwie 5 minut od otwarcia MU Group wykorzystała rzut wolny z przodu pola, aby przełamać pierwszą bramkę;Korzystając z okazji, zawodnik 86 podwyższył wynik na 2:0 w ciągu pierwszych 35 minut ostrym strzałem z wąskiej odległości.
Wykorzystując każdą okazję do przerwy, druga strona nie może zostać pokonana, prowadząc 2: 1 już na początku drugiej połowy;W 54. minucie zawodnik nr 86 wykorzystał szansę na kopnięcie i zdobył dwa gole, a wynik został powiększony do 3-1;Druga drużyna dogoniła i od razu było 3:2.Zmiana wyniku nie tylko sprawdzała siłę fizyczną każdego gracza, ale także sprawdzała psychikę każdego, co było współzawodnictwem ducha rywalizacji.Kontynuowaliśmy jednak utrzymywanie przewagi punktowej dzięki terminowym zmianom i współpracy w zakresie powiązań.
3 4

Po końcowym gwizdku sędziego MU Group w końcu przełamała magię zdobywcy drugiego miejsca.Dziesięć lat szlifowania miecza, w końcu tworzymy historię!Dzisiejszy park był świadkiem chwały MU, a dzisiejszy stadion piłkarski należy do ludzi MU!
Wcześniej, po czterech kolejkach zaciętej rywalizacji w fazie grupowej, piłkarze MU nie odpuścili ani o włos w półfinale i już na samym początku strzelili pierwszą bramkę;Po remisie 1:1 mecz w końcu przeszedł do bezprecedensowych 8 rund rzutów karnych, pokonując przeciwnika 7:6 w finale.
5
Drużyna piłkarska MU została założona w 2004 roku, a związek piłkarski powstał w 2012 roku. Licząca ponad 20 członków grupa od wielu lat bierze udział w lidze sponsorowanej przez Ningbo Football Association.Mecze są wspaniałe, z roku na rok robi się postępy, zdobył trzecie miejsce w High-tech Cup, trzecie i drugie miejsce w Happy Cup.
W tym roku przypada również 20-lecie Grupy MU.Mistrzostwa to nie tylko najlepsze uhonorowanie 20-lecia, ale także przyspieszenie „100 dni ciężkiej pracy”.Zwycięstwo przyjdzie późno, ale nigdy nie będzie nieobecne.Walczący ludzie MU zawsze będą biegać po drodze, aby wygrać!
Grupa MU zawsze przywiązywała dużą wagę do kultury sportowej i zdrowia współpracowników, propagując „MU w sporcie”.Oprócz klubu piłkarskiego założyliśmy również klub koszykówki, badmintona, frisbee, tańca, biegania itp., stwarzając kolegom dobre warunki do „Życia ponad 102 lata” z odpowiednią gwarancją finansowania i solidnym systemem organizacyjnym.